Hlasujeme pro hasiče z Višňové

Publikováno: 05.10.2022

Višňovští hasiči ve finále, nyní pomůže Vaše podpora

Hasičský sbor z obce Višňová postoupil do finále dvanáctého ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku v kategorii Jednotka obce. Finalisty vybrala odborná porota a nyní je pouze na veřejnosti, aby podpořila hasiče svými hlasy. Hlasovat můžete prostřednictvím SMS ve tvaru: HASICI JSSC5 na číslo 900 77 06 (1 SMS – 6,- Kč) nebo vyplnit hlasovací formulář na www.adhr.cz/hlasovani-jednotky. Hlasování bude probíhat do 20. října. Višňovstí hasiči jsou jedinými zástupci příbramského regionu a spolu s dalšími čtyřmi jednotkami zastupují ve finále středočeský kraj, severočeský kraj a Prahu.
Smyslem a posláním soutěže je podpora a propagace činností sborů a jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v České republice, jejich ocenění za vykonávanou službu veřejnosti za posuzované období a motivace k dalšímu zlepšování služeb občanům. Dále podpora prevence požární ochrany v rámci činnosti sborů a jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí. A jak vlastní anketa probíhá: Do soutěže se mohou přihlásit všechny sbory dobrovolných hasičů, kteří k tomu najdou odvahu a kteří pravdivě a úplně vyplní vstupní elektronický formulář přihlášky. Hodnotí se předešlé roční období v činnosti sboru. V měsíci září vybere odborná porota pět finalistů z pěti oblastí celé republiky, o výsledném pořadí finálových účastníků rozhoduje veřejnost ve druhém, finálovém kole. To období je právě nyní a končí 20. října. V případě úspěchu nás kromě hřejivých pocitů na srdci čeká titul Jednotka Sboru dobrovolných hasičů roku 2022 a cena, která bude udělena formou finančního daru, vázaného na účelové použití v rámci aktivit požární ochrany nebo věcného daru partnera ankety.
Tolik tedy k soutěži. Nyní záleží pouze na Vás, zda višňovské hasiče podpoříte. Ti vám za  hlasy předem děkují. O tom, který sbor nakonec zvítězí, se dozvíme 16. listopadu na slavnostním vyhlášení výsledků v Brně. Budeme informovat.

 S naší činností se blíže seznámíte na webových stránkách https://hasicivisnova.webnode.cz/.

D Ě K U J E M E